Darmowa dostawa od 50,00 zł

Blog

Ciekawe skórzane akcesoria
Wyroby ze skóry kojarzone są z luksusem. Z tego powodu materiał ten jest wykorzystywany do produkcji wielu akcesoriów, które ułatwiają przenoszenie różnorodnych przedmiotów codziennego użytku. Są one nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale także bardzo eleganckie. W dzisiejszym wpisie więc przedstawimy kilka ciekawych i niestandardowych wyrobów ze skóry.
Czytaj więcej
Portmonetka czy portfel - czym się różnią?
Moda zazwyczaj dostosowuje się do aktualnych potrzeb. Niegdyś wszyscy nosili torby, które przypominały dzisiejsze portmonetki. Później panowało przekonanie, że taki rodzaj akcesorium jest zarezerwowany dla kobiet, panowie natomiast preferowali portfele. Dzisiaj podziały te nie są już kultywowane. Oba warianty są dostępne w sklepach - i to w różnych wersjach. Jednak niektórzy mogą nie zdawać sobie sprawy z tego, czym one właściwie się różnią. Dlatego w dzisiejszym wpisie dokładnie wytłumaczymy różnicę między portmonetką a portfelem.
Czytaj więcej
Ochroń swoje oszczędności, poznaj etui blokujące karty zbliżeniowe
W dzisiejszych czasach coraz więcej osób płaci telefonem i zegarkiem. Takie technologiczne rozwiązanie przyczyniło się do ograniczenia posiadanych rzeczy w portfelu. Mimo wszystko znajdą się osoby, które nadal są zwolennikami płacenia za zakupy kartą. I tutaj z pomocą przychodzi etui do kart zbliżeniowych, które rozwiąże problem przechowywania środków płatniczych w kieszeni. Niestety, w dobie cyfryzacji wiele osób pada ofiarą złodziei, którzy - głównie w zatłoczonych miejscach - dopuszczają się kradzieży środków z kart. Dlatego w tym tekście postaramy się pokazać, jak bardzo praktycznym rozwiązaniem okazuje się etui blokujące karty zbliżeniowe.
Czytaj więcej
El Forrest - portfele dla faceta z klasą
Portfel, tak samo jak silnik samochodowy, pokazujemy raczej rzadko - a jednak są to rzeczy, bez których ani rusz. Mężczyźnie, któremu zależy na eleganckim wyglądzie, nie wypada trzymać monet, kart i kluczy w jednej kieszeni. Tradycyjne portfele pozwalają na umieszczenie w nich wielu drobiazgów za cenę nieestetycznie wypchanej kieszeni. Natomiast zabranie ze sobą torby nie zawsze okaże się wygodną alternatywą. W tym artykule przedstawimy kolekcję El Forrest, czyli ekskluzywne portfele męskie, które swoją ceną oraz wytrzymałością przyciągną nie jednego faceta.
Czytaj więcej
Jaki portfel wybrać na 18 urodziny?
Wybór prezentu na osiemnaste urodziny może okazać się trudniejszy, niż mogłoby się wydawać. Najlepiej wybrać coś praktycznego, czyli takiego co może faktycznie się przydać. Musi też być to coś w miarę uniwersalnego, a zarazem eleganckiego. Dlatego właśnie doskonałą propozycją prezentu na 18 urodziny może okazać się portfel - posiada on wszystkie te cechy Jaki więc najlepiej wybrać?
Czytaj więcej
Portfel męski - poziomy czy pionowy?
Układ portfela nie jest czynnikiem zakupowym, o którym często się myśli. Można by powiedzieć, że często jest to rzecz drugorzędna. Potem jednak po zakupie, podczas użytkowania okazuje się, że z pozoru idealny wybór wcale nie jest tak wygodny, jak na początku się wydawało. Który więc portfel męski wybrać - pionowy czy poziomy?
Czytaj więcej
Etui do kart – 3 zalety posiadania tego gadżetu
Jeszcze kilka lat temu wiele osób nie wyobrażało sobie wyjścia z domu bez portfela. Wzrastająca popularność elektronicznego pieniądza sprawiła jednak, że obecnie częściej używa się kart, aniżeli banknotów. W związku z tym warto jest wyposażyć się w specjalne etui do kart, które – wbrew pozorom – jest bardzo przydatnym gadżetem.
Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixelpixelpixel