Darmowa dostawa od 50,00 zł

Ciekawe skórzane akcesoria

2022-08-10
Ciekawe skórzane akcesoria

Wyroby ze skóry kojarzone są z luksusem. Z tego powodu materiał ten jest wykorzystywany do produkcji wielu akcesoriów, które ułatwiają przenoszenie różnorodnych przedmiotów codziennego użytku. Są one nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale także bardzo eleganckie. W dzisiejszym wpisie więc przedstawimy kilka ciekawych i niestandardowych wyrobów ze skóry.

Eleganckie etui na długopisy

Długopis zawsze warto przy sobie mieć. Jednak często bywa tak, że plącze się on luźno w torebce, przez co łatwo go zgubić. Etui na długopisy skórzane skutecznie temu zapobiega. Nie jest to jednak jedyny powód, dlaczego warto je mieć. Etui na długopisy ze skóry naturalnej nie tylko chroni przed zgubieniem przyborów do pisania, ale także przed ich uszkodzeniem czy zarysowaniem. Jest to eleganckie akcesorium, które szczególnie cenią sobie właściciele wysokojakościowych piór i długopisów. Na uwagę zasługuje również szeroki asortyment tego typu gadżetów. Wśród etui na długopisy można znaleźć zarówno męskie, jak i damskie warianty w różnych kolorach.

Stylowe etui na okulary

Nawet dobrej jakości okulary potrafią być niestety dosyć delikatne. Szkiełka stosunkowo łatwo porysować, a zauszniki i mostek mogą się złamać jeśli spadną na asfalt lub kafelki. Jest to prawdopodobne zwłaszcza wtedy, gdy nosi się je luźno w torbie. Aby je ochronić, warto zainwestować w wygodne etui na okulary. To eleganckie akcesorium, które zapewni nie tylko ich bezpieczeństwo, ale i szybką identyfikację pośród wielu przedmiotów w torbie. Dodatkowo schowane w zamkniętym etui okulary nie będą się brudzić.

Luksusowe etui na telefon

Telefony zmieniły swój wygląd zdecydowanie na lepsze w przeciągu lat. Jednak ich wytrzymałość znacznie na tym ucierpiała. Pod wpływem uderzenia telefon może z łatwością zbić się i zniszczyć. Odpowiednie etui na telefon skutecznie amortyzuje upadek i zapewnia optymalną ochronę. Dla osób, które ciągle są w ruchu dobrym rozwiązaniem jest akcesorium wyposażone w pasek. Dzięki takiemu rozwiązaniu może być ono noszone jako mini torebka. Jest to świetny sposób, aby mieć telefon przy sobie, ale nie musieć go nosić w ręce.

Wygodne kosmetyczki skórzane

Szminka, korektor czy błyszczyk rzucony luzem do torebki to zawsze ryzyko zabrudzenia wnętrza torby i całej jej zawartości. Szybka poprawa makijażu i niedokładne dokręcenie produktu może skutkować prawdziwą katastrofą. By tego uniknąć, dobrze jest zainwestować w porządną i szczelną kosmetyczkę, która pomieści wszystkie przybory do malowania i z łatwością zmieści się w torbie. Takie akcesorium ze skóry to gwarancja wygody i ochrony, ponieważ skóra jest bardzo wytrzymałym materiałem.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel