Darmowa dostawa od 50,00 zł

Etui do kart – 3 zalety posiadania tego gadżetu

2022-05-26
Etui do kart – 3 zalety posiadania tego gadżetu

Jeszcze kilka lat temu wiele osób nie wyobrażało sobie wyjścia z domu bez portfela. Wzrastająca popularność elektronicznego pieniądza sprawiła jednak, że obecnie częściej używa się kart, aniżeli banknotów. W związku z tym warto jest wyposażyć się w specjalne etui do kart, które – wbrew pozorom – jest bardzo przydatnym gadżetem. Dzisiaj przedstawimy Państwu trzy największe zalety posiadania specjalnego akcesorium dla miłośników technologii.


Dobra organizacja kart

W dzisiejszych czasach wiele osób preferuje płatności bezgotówkowe. Wszyscy ci, którzy posiadają więcej niż jedną kartę bankową wiedzą więc, jak trudno jest zorganizować je dobrze zarówno w mniejszym, jak i większym portfelu. Miejsce, w którym trzymamy banknoty i monety często nie jest dostosowane do przechowywania większej ilości kart, ze względu na niewielką ilość dodatkowych przegródek. W związku z tym wiele osób wkłada karty “luzem” do torebki lub za etui do telefonu. Niestety naraża to nas na ich zgubienie. Warto zatem zainwestować w etui do kart, które jest specjalnie wykonane w taki sposób, aby pomieścić wszystkie karty i dobrze je zorganizować. Wiele osób posiada oddzielne konta do oszczędności, pieniędzy na mieszkanie oraz gotówki w innej walucie. Oznacza to, że mają oni wiele kart, a tym samym potrzebują na nie miejsce, które oferują właśnie specjalne etui.


Poręczność w każdej sytuacji

Etui do kart kredytowych jest specjalnie konstruowane w taki sposób, aby zapewniać użytkownikom jak największą poręczność. Mały rozmiar sprawia, że akcesorium może być przechowywane w kieszeni lub w małej torebce. To dobre rozwiązanie szczególnie dla tych, którzy nie przepadają za noszeniem na co dzień dużych toreb lub plecaków. Poręczne etui zawsze znajduje się pod ręką – czy to w kurtce, czy w nerce. Łatwy dostęp równa się oszczędności czasu i uniknięciu tworzenia kolejki w sklepie.


Stylowy dodatek

Jak widać, to właśnie funkcjonalność etui sprawia, że jest to przedmiot warty uwagi, jednakże nie jest to jego jedyna zalet. To akcesorium jest także bardzo stylowym dodatkiem, który docenią przede wszystkim panie. Ze względu na duży wybór wśród etui możliwe jest dopasowanie jednego z produktów do koloru lub wykończenia ulubionej torebki. Ponadto niska cena zachęca do zakupu tego akcesorium, dlatego warto wyposażyć się w kilka różnych modeli, co pozwoli na zmienianie go w zależności od okazji.


Dodatkowe bezpieczeństwo

Biorąc pod uwagę wszystkie zalety etui do kart kredytowych, odpowiedź na pytanie “czy warto je kupować?” wydaje się oczywista. Warto wspomnieć jednak również o tym, że oprócz poręczności, organizacji i modnego wyglądu, jest to akcesorium, które zapewnia większe bezpieczeństwo. Na rynku są już dostępne specjalne modele etui, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. Posiadają one dodatkową warstwę RFID, która chroni przed możliwą utratą pieniędzy.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel