Darmowa dostawa od 50,00 zł

Trendy w portfelach skórzanych na rok 2022

2022-05-26
Trendy w portfelach skórzanych na rok 2022

Trendy w modzie to nieustanne zmiany, które wprowadzane są co kilka miesięcy. To, co było modne jeszcze rok temu, teraz poszło w zapomnienie i zastąpione jest przez inne kolory, wzory i fasony. Każdy szczegół w stylizacji ma znaczenie, dlatego moda zmienia się również w przypadku portfeli skórzanych. W dzisiejszym artykule przybliżymy aktualne trendy w galanterii skórzanej na rok 2022!


Kolory, kolory i jeszcze raz kolory!

W nowym roku królować będą przede wszystkim kolorowe portfele. Za oknem wiosna już w pełni, dlatego wiele kobiet wyciąga z szafy torebki w najróżniejszych odcieniach. Aby wszystko do siebie pasowało, warto wybrać portfel w takiej barwie, która pojawia się już w szafie. Modny portfel to taki, który może być wykorzystywany na co dzień, bez konieczności wymiany go na inny przy zmianie stroju. Takim portfelem jest między innymi ten w odcieniu granatowym, ciemnozielonym czy też czerwonym. To właśnie czerwony portfel damski skórzany od lat znajduje się w wyposażeniu wielu kobiet, będąc niezastąpionym elementem garderoby. Nic w tym dziwnego - kolor ten jest trendem, który nigdy się nie starzeje.Odważna czerwień zawsze jest jednym z trendów w modzie, a dodatkowo nadaje elegancji niezależnie od rozmiaru portfela lub też jego wzoru.


Minimalizm i prostota

Podobnie jak w poprzednim roku, w 2022 w wielu dziedzinach życia stawiamy na minimalistyczne rozwiązania, bez przepychu i nadmiernych dekoracji. To samo dotyczy portfeli skórzanych. Dodatkowe guziki, ćwieki czy cekiny nie będą królować na wystawach sklepowych. Proste produkty z pojedynczym zamkiem lub małą tabliczką z logo marki to najpopularniejsze propozycje na ten rok. Klasyczne portfele nigdy nie wyszły z mody, stale czas stanowią dodatek wybierany przez wiele osób na całym świecie. Kierują się oni zasadą – po co ozdoby i wzory, gdy to kolor ma przyciągać wzrok?


Duży czy mały portfel?

Rozmiar portfela dla wielu osób ma ogromne znaczenie. Wynika to z większej lub mniejszej wygody użytkowania tych produktów w różnych rozmiarach. Podczas gdy niektórzy lubią portfele, w których mogą pomieścić wiele innych rzeczy oprócz pieniędzy, inni wolą jak najmniejszy produkt, mogący pomieścić tylko gotówkę i karty. Duża część kobiet stawia na te pierwsze, przeznaczone zarówno na pieniądze, jak i wizytówki, dokumenty, notatki i zdjęcia. Wśród mężczyzn dużą popularnością cieszy się z kolei cienki portfel męski na karty, który nie wymaga posiadania dużych kieszeni lub dodatkowej torby czy też plecaka. Ostateczny wybór zależy jednak od indywidualnych preferencji - zarówno duże, jak i małe modele wpasowują się w trendy tego roku.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel