Darmowa dostawa od 50,00 zł

Stylowe etui dostępne na wszystko

2021-10-04
Stylowe etui dostępne na wszystko

Pierwotną funkcją każdego etui była ochrona przechowywanych w nim rzeczy. Teraz poza nią liczy się także wygląd oraz dopasowanie do charakteru i gustu właściciela. Dziś wszystko powinno być gadżetem, dlatego Internet zalała fala przeróżnych pokrowców na różne przedmioty. W dzisiejszym wpisie przybliżymy kilka z nich.

Etui na telefon

Pierwsze, klasyczne etui na telefon stanowiły skórzane i jednokolorowe opakowania. Wyposażone były w zamykającą je klapkę i miejsce na karty. Taka forma zdawała egzamin do momentu, w którym zauważono, jak problematyczne jest ciągłe otwieranie. Zniszczenia będące śladami tej częstej czynności widoczne były na zgięciach i magnesach pokrowca. Na rynek szybko weszły silikonowe etui z proponowanymi lub dowolnymi nadrukami robionymi na zamówienie.

Obecnie najpopularniejsze są trzy rodzaje etui. Pierwsze z nich to modele przezroczyste, w których często trzymane są zdjęcia, bilety lub dokumenty. Kolejne to etui silikonowe pokryte materiałem bądź skórą, często personalizowane grawerami bądź tłoczeniami. Ostatni rodzaj etui to te w formie torebki. Te ostatnie rzeczywiście są materiałową minitorebką zapinaną na zamek lub zatrzask. Niektóre z nich posiadają nawet pasek do zawieszenia na ramieniu.

Etui na okulary

Tak jak w przypadku etui na telefon, rynek etui na okulary również ma sporo do zaoferowania. Najpopularniejszym rodzajem są skórzane futerały, często produkowane w różnych kolorach i sygnowane nazwami lub logami znanych marek. Dostępne na rynku są również personalizacje w formie tłoczonych inicjałów lub imion posiadacza na grzbiecie etui.

Etui na karty

Podobnie jak w poprzednich przypadkach, karty również doczekały się swoich oryginalnych etui. Tutaj zdecydowanie wygrywają faktury i sygnowania producentów lub inicjały posiadacza. Ze względu na coraz większe społeczne odejście od gotówki i swój niewielki rozmiar, etui na karty zyskują coraz bardziej na popularności wśród klientów i kreatywności marek. W dzisiejszych czasach personalizowane etui to będzie dobrym prezentem na różne okazje, jako zmiennik klasycznego portfela.

Kosmetyczki

Myśląc o trendach gadżetów ochronnych, mało kto pomyśli od razu o szerokim rynku kosmetyczek. Dostępne są w wielu rozmiarach, kolorach i materiałach — często łączonych ze sobą. Mieszczą w sobie sporo, a ich design nie pozostaje w tyle za innymi rodzajami etui. Tak jak te poprzednie, pełnią one rolę przede wszystkim gadżetu.

Tradycyjne pokrowce stały się wielozadaniowymi gadżetami, które poza rolą ochronną, pełnią także rolę dodatków do codziennych stylizacji i pomagają wyrazić siebie posiadaczowi. W tej branży klienci stawiają na jakość, funkcjonalność i kreatywność.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel