Darmowa dostawa od 50,00 zł

Najpopularniejsze portfele w roku 2020

2021-01-29

Życzenia noworoczne zwykle zawierają wzmiankę o ogromnych sumach pieniężnych. Pomieszczenie ich wymaga jednak posiadania solidnego portfela zapewniającego ochronę, a także estetyczny wygląd pasujący do każdego fasonu ubrań. Na rynku jest ich spora liczba, dzięki czemu każdy dopasuje model do własnych preferencji - damski portfel Cavaldi czy męski Emporio Valentini. W poniższym tekście przyjrzyjmy się, jakie modele były najpopularniejsze w 2020 roku - zapraszamy!

Cavaldi - portfel uniwersalny

portfel damski cavaldi

Jedną z najpopularniejszych propozycji jest produkt firmy Cavaldi. Portfel skórzany tej marki wyróżnia się znakomitą, ponadczasową estetyką idealnie trafiającą w gusta wszystkich pań oraz panów. Poza tym czyż każdy choć raz nie miał sytuacji, gdy drobne monety wysypywały się z wnętrza portfela? Z pewnością! Firma stanęła na wysokości zadania i tak zarówno męski, jak i damski portfel Cavaldi wyróżnia się ponadczasową trwałością, czego głównym czynnikiem są liczne zapięcia i zatrzaski, a także kieszonki uszyte z materiału nieulegającego szybkiemu przecieraniu się. Nie można też zapominać o estetyce, by portfele komponowały się z resztą garderoby - odpowiedzią na to zapotrzebowanie są różnobarwne wykończenia.

 

Always Wild - kowbojski portfel męski

Jaki mężczyzna nie kocha dzikiego zachodu? Z pewnością każdy facet przynajmniej kilka razy w życiu - wtedy gdy był małym chłopcem - marzył o tym, by być prawdziwym kowbojem lub szeryfem. Bardzo możliwe, że te marzenia doprowadziły do częstego wyboru produktów firmy Always Wild. Charakteryzują się rasowym wyglądem rodem z Teksasu - są podniszczone i wytarte w kontrolowany sposób tak, aby wyróżniały się wzornictwem w stylu retro. W ofercie jest też dostępny asortyment dla pań, jednak najchętniej głównie panowie wybierali produkty tej firmy w roku 2020.

Damski portfel Z. Ricardo - styl i elegancja

damski portfel z ricardo Kobiety doceniają piękne rzeczy wyróżniające się elegancją i ponadczasową klasyką oraz wszechstronnością. Z tego względu jednym z najpopularniejszych wyborów 2020 roku stanowiły portfele Z. Ricardo. Charakteryzują się dużą liczbą przegródek i zapięć umożliwiających schowanie do nich wszystkiego, co niezbędne - notatek, paragonów czy rodzinnych fotografii. Jednocześnie spośród licznych wariantów dostępny jest na przykład pokryty lakierem pionowy portfel damski zabarwiony na różne odcienie, które można wybrać z różnych modeli, co stanowiło główny powód ich popularności w roku 2020.

Rok 2020 okazał się bardzo trudny dla całego świata, czego powodem była globalna pandemia. Wiele sklepów musiało zamknąć swoje lokale, jednak szczęśliwie rozkwitł handel wykorzystujący sieć internetową. To właśnie sklepy online stanowiły najpopularniejszy sposób dokonywania zakupów - wygodnie i bez wychodzenia z domu. Ludzie poza tym zaczęli doceniać wytrzymałość oraz solidność konstrukcji, co miało wpływ na wybór modeli opisywanych w powyższym tekście.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel