Darmowa dostawa od 50,00 zł

Jakie portfele wybierają współcześni mężczyźni?

2021-03-05
Jakie portfele wybierają współcześni mężczyźni?

Zwykle mówi się o tym, iż to kobiety mają największy wybór portfeli. Jest to poniekąd prawda, ale… nie do końca. Mężczyźni również mają w czym przebierać - od fasonów, przez kolory, aż po funkcjonalność. Daje to setki najróżniejszych wyborów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. W przeciwieństwie jednak do kobiet nie wszystkie propozycje cieszą się równą popularnością.

Jako przykład niech posłuży portfel Money Kepper. Co go wyróżnia? Jest minimalistyczny, wykonany z solidnych materiałów - konkretniej ze skóry naturalnej - a dodatkowo cechuje się funkcjonalnością poprzez kilka przegródek na karty oraz kieszeń na bilon… Jest to też uosobienie modelu najbardziej przez mężczyzn preferowanego. Na co więc mężczyźni głównie zwracają uwagę przy wyborze portfela? Zapraszamy!

Po pierwsze – funkcjonalność

Z całą pewnością funkcjonalność to jedno z ulubionych słów wielu mężczyzn. Właśnie takie powinny również okazać się portfele, a jako przykład niech posłuży portfel skórzany Cavaldi. Posiada kilka kieszonek na karty i dokumenty, zapinaną na zamek kieszonkę do bilonu, a dodatkowo producent zdecydował się na wyposażenie w nowoczesne rozwiązanie, jakim jest zabezpieczenie RFID. Mówiąc w dużym skrócie - znajdzie się tu wszystko, co niezbędne. Bliźniaczo podobny okazuje się też inny portfel męski - ekskluzywny Emporio Valentini. Dzięki wykonaniu z naturalnej skóry, poza funkcjonalnością zapewnia doskonałą trwałość, za którą odpowiedzialne są solidne płatów materiału zwieńczone fachowym obszyciem. Nieco tańszą, lecz równie ciekawą opcją jest portfel Pierre Andreus. Charakteryzuje się stosunkowo niską ceną, co nie ma wpływu na jego trwałość.

To, co łączy wspomniane wcześniej propozycje, to minimalistyczne podejście do wzornictwa. Nie uświadczymy tu niepotrzebnych ozdobników czy ekstrawaganckich barw.

Po drugie – klasyka

Wielu mężczyzn woli na co dzień klasyczne, konkretne rozwiązania - bo i po co tracić czas na drobnostki? Dotyczy to także portfeli. By móc lepiej zrozumieć, na czym polega ten minimalizm,niech za przykład posłużą portfele Gregorio - niska cena oraz wysoka jakość tych konstrukcji z pewnością zachęcą niejedną osobę do zakupu. Tym, co wyróżnia je na tle innych tego typu przedmiotów, jest wygląd - stonowany, ciemny i niezbyt krzykliwy

Innym przykładem mogą być portfele Money Kepper. Co je wyróżnia? Są minimalistyczne, wykonane z solidnych materiałów - konkretniej ze skóry naturalnej - a dodatkowo cechuje je funkcjonalność za sprawą kilku przegródek na karty oraz kieszeni na bilon.

Co można zyskać, zaopatrując się w niezawodny portfel? Zdecydowanie łatwość wyciągania, jak i chowania gotówki, lecz także uniknięcie wypchanych kieszeni spodni czy marynarki wcześniej wspomnianym przedmiotem. W 2021 roku zdecydowanie królują takie konstrukcje, dzięki którym wszystko to będzie możliwe. Prostota, funkcjonalność, a także stonowane wzornictwo - oto cechy portfeli, które najczęściej odpowiadają współczesnym mężczyznom.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel