Darmowa dostawa od 50,00 zł

Portfel Damski Średni

( ilość produktów: 194 )

Każda Pani ma swój unikatowy gust. Pewnych upodobań nie da się zamknąć w ramach małe-duże. Potrzeby są w końcu kwestią całkowicie indywidualną. Dlatego wzbogaciliśmy nasz asortyment o portfele damskie, które śmiało można określić jako średnie - nie są ani za duże, ani za małe.

Średni portfel damski to opcja dla Pań, które nie przepadają za portmonetkami, ale nie mogą też odnaleźć się w dużych modelach piórnikowych. Są one na tyle pakowne, że pomieszczą nie tylko gotówkę, ale też karty płatnicze i lojalnościowe. Wiele dostępnych w naszym sklepie modeli posiada także bilonówki do przechowywania monet. Mimo swojej pojemności średnie portfele damskie zajmują mało miejsca w torebce. Modele, które Państwu oferujemy, mają ok. 15 cm szerokości i 10 cm wysokości. Zmieszczą się więc nawet do niedużej torebki wizytowej.

Średni portfel damski - kup taki, jaki chcesz

Z całą pewnością możemy pochwalić się dużym wyborem średnich portfeli damskich. Dysponujemy wieloma kolorami i fasonami. Przygotowaliśmy dla Państwa przede wszystkim modele w żywe, inspirujące wzory. Nie brakuje też u nas portfeli jednokolorowych. Znajdą Państwo u nas nie tylko uniwersalne czernie i beże, ale też żywsze barwy. Średni damski portfel w kolorze czerwonym to w końcu klasa sama w sobie. Paniom, które wolą postawić na tradycję, proponujemy modele wykonane ze skóry naturalnej. Taki portfel z całą pewnością zachowa piękny wygląd nawet przez kilka lat.

Gwarantujemy, że w naszym sklepie znajdą Państwo idealny damski portfel średniej wielkości. Pora przestać ograniczać się do dwóch popularnych rozmiarów. Nasze portfele są unikatowe tak, jak nasze klientki.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel