Darmowa dostawa od 50,00 zł

Portfele Damskie Pionowe

( ilość produktów: 79 )

Podczas wyboru portfela często zapomina się o zwracaniu uwagi na jego układ – a to właśnie on odpowiada za organizowanie znajdującego się w nim miejsca. Jeżeli ktoś posiada bardzo dużo kart lojalnościowych, jeździ komunikacją miejską lub korzysta z wielu kart płatniczych, może zainteresować się portfelami o układzie pionowym.

Charakterystyka damskich portfeli pionowych

Pionowe portfele są wyższe i węższe od tych poziomych. Najczęściej mają zapięcie w formie guzika, chociaż można znaleźć też modele z wygodnym zamkiem błyskawicznym. Po otwarciu da się zauważyć, że składają się z trzech różnych części – rozkładanych skrzydeł oraz osobnych kieszonek na banknoty i monety. Portfele pionowe są znacznie pojemniejsze i mają więcej miejsca na segregowanie wielu różnych drobiazgów. Zachowują przy tym kompaktowy rozmiar, dzięki czemu zmieszczą się w malutkiej torebce, a nawet w kieszeni płaszcza lub jeansów. Portfel pionowy posiada też wiele przegródek na karty, dzięki czemu zawsze można mieć je pod ręką. Znajdują się w nim także kieszonki na zdjęcia najbliższych osób.

Dobry lakierowany portfel damski na każdą okazję

Jeżeli poszukujecie Panie portfela, który nie zarysuje się od kluczy lub pilniczka do paznokci po wrzuceniu do torebki, warto wybrać pionowy portfel damski lakierowany. Dzięki wykonaniu ze skóry dobrej jakości można nosić go tak długo, dopóki się nie znudzi. Lakierowane pionowe portfele damskie gwarantują wytrzymałość i trwałość nadrukowanego wzoru - poza tym pięknie się prezentują i odbijają słońce. W przypadku większych modeli mogą zastąpić torebkę na imprezę lub inną wyjątkową okazję. Pionowe portfele lakierowane można znaleźć w wielu różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każda dziewczyna znajdzie ten, w którym zakocha się od pierwszego wejrzenia.

Portfele pionowe to najlepszy wybór dla Pań, które mają problem, by zmieścić swoje drobiazgi w standardowych, mniejszych modelach. Wiele przegródek i kieszeni zapewniają, że wszystko znajdzie w nich swoje miejsce i już nic nie będzie się wysuwało podczas szukania odpowiedniej karty. Czas przestać się ograniczać i wybrać portfel, który przechowa wszystko to, czego potrzebujecie.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel