Darmowa dostawa od 50,00 zł

Portfel Damski w Motyle

( ilość produktów: 10 )

Motyle to owady, które jako symbol znane są praktycznie we wszystkich kulturach od niepamiętnych czasów. Jakie jest ich metaforyczne znaczenie? Symbolizują piękno, wolność, lekkość, życie, a także zmiany ze względu na ich fascynujący cykl życia. W kulturze starożytnych Greków przeobrażenie poczwarki w dorosłą postać — imago — było interpretowane jako wyjście duszy z ciała. Nie można zapomnieć, że obecnie motyle są z kolei kojarzone głównie z kobiecością, a tym samym czymś pięknym i właśnie dlatego postanowiliśmy zaproponować coś niezwykłego dla każdej kobiety — portfel w motyle. W poniższej kategorii możecie naleźć ich kilka różnych wariantów!

Kolorowe portfele z motywem motyli

„Motylem jestem, pofrunę, gdzie nie byłam jeszcze” - nie da się ukryć, że ten utwór na stałe wpisał się w polską kulturę i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Zresztą to idealny przykład tego, jak popularny jest symbol motyla! Chciałybyście mieć podobiznę tego owada zawsze przy sobie? Teraz to możliwe, ponieważ proponujemy portfel damski w motyle — zarówno w jednolitych barwach, jak i oryginalne, kolorowe warianty.

Sprzedawane przez nas portfele zostały wykonane z solidnej, lakierowanej skóry naturalnej, zapewniającej trwałość całej konstrukcji, ale też elegancki wygląd. Ich budowę opracowano w taki sposób, by żadna z Pań nie miała kłopotów ze schowaniem najpotrzebniejszych przedmiotów — pieniędzy czy kart kredytowych albo lojalnościowych do sklepów. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie — nawet Panowie. Czy to możliwe? Tak, ponieważ portfel może okazać się doskonałym prezentem dla ukochanej!

pixelpixelpixelpixelpixelpixel