Darmowa dostawa od 50,00 zł

Portfele Z. Ricardo Męskie

( ilość produktów: 4 )

Mężczyźni lubią mieć przy sobie drobiazgi, które są im bliskie – zdjęcia rodzinne, notatki lub drobne pamiątki. Jeżeli standardowe portfele są dla ciebie za małe, warto zainteresować się męskimi portfelami Z. Ricardo. Jest to producent, w którego ofercie można znaleźć solidne, rozkładane portfele dla mężczyzn, w różnych kolorach i rozmiarach.

Skórzane portfele Z. Ricardo

Męskie portfele Z. Ricardo to przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Producent ten wykorzystuje naturalną skórę licową, która zostaje poddana długotrwałej, precyzyjnej obróbce mechanicznej. Wykonane z niej portfele na długo zachowują piękny, głęboki kolor, a także nieporównywalny do żadnego innego połysk prawdziwej skóry. Ich powierzchnie są bardzo wytrzymałe na zarysowania. Dzięki możliwości barwienia skóry licowej producent posiada w ofercie produkty w różnych kolorach. Czarne portfele Z. Ricardo to męskie, ponadczasowe klasyki – nadają się idealnie do noszenia na co dzień do pracy, jak i do wsunięcia w kieszeń eleganckiej marynarki od garnituru. Dostępne są także warianty bordowe, brązowe i camelowe, również będące ciekawą alternatywą dla mężczyzn szukających przełamania standardowych konwenansów w kwestii kolorystyki portfela.

Portfele Z. Ricardo - dla mężczyzn, ceniących jakość

Męski portfel Z. Ricardo to połączenie minimalistycznego designu z dużą funkcjonalnością. Produkty tej firmy są nieduże, poręczne, jednak posiadają dużo przegródek, w których zmieszczą się monety, bilety do komunikacji miejskiej, paragony i inne drobiazgi. Niezależnie od tego, ile włożysz do swojego portfela, nigdy nie powstanie na nim żadne pęknięcie. Skórzane portfele Z. Ricardo pomieszczą wszystkie męskie drobiazgi, abyś mógł mieć je zawsze przy sobie. Posiadają także przezroczystą kieszonkę na zdjęcia. Oczywiście, producent nie zapomina o miłośnikach prostoty. Męskie skórzane portfele Z. Ricardo dostępne są także w wariantach kieszonkowych, w których zmieścisz karty kredytowe i lojalnościowe. Nadają się idealnie na wszystkie wyjazdy, gdzie każdy centymetr wolnego miejsca ma znaczenie.

Męski portfel Z. Ricardo to świetny pomysł na prezent dla taty lub dziadka – można włożyć do niego swoje zdjęcie, a później z powrotem umieścić w estetycznym pudełku, w które producent pakuje każdy model.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel