Darmowa dostawa od 50,00 zł

Portfele Rovicky Męskie

( ilość produktów: 86 )

Portfele są dla mężczyzn jednym z niewielu akcesoriów, dzięki którym mogą wyrazić swoją osobowość. Warto zatem zadbać o ich właściwy wybór, zapewniający zarówno możliwość praktycznego użytkowania, jak i rewelacyjne dopasowanie wyglądu do stylu noszącego. Portfele męskie Rovicky spełniają od lat wszystkie wymagania klientów ceniących je za nadzwyczajną jakość, klasyczny design i stonowane barwy, czyli doskonałe połączenie do użytkowania na co dzień. Poznaj ofertę męskich portfeli Rovicky i wybierz model idealny dla siebie!

Wyraź siebie portfelem Rovicky

Rovicky to dość stosunkowo młoda, polska firma galanteryjna, produkująca przede wszystkim portfele męskie. Szybko podbiła serca klientów najwyższą dbałością o szczegóły, a także jakością wykonania swoich wyrobów. Portfele firmy Rovicky wykonane są w całości z naturalnej skóry o wysokiej jakości i półmatowym, bardzo męskim wykończeniu. Producent wszystkie modele wybarwia na klasyczne kolory doskonale sprawdzające się w otoczeniu eleganckich garniturów oraz płaszczy i marynarek. Czarny kolor jest bardzo głęboki i wspaniale podkreśla fakturę oraz rodzaj użytej skóry, brąz natomiast - dzięki swojej nieregularności odcieni - zapewnia doskonały wygląd portfela, w szczególności na żywo. 

Portfele męskie Rovicky to przede wszystkim prostota. Wszystkie egzemplarze są pozbawione zbędnych nadruków, wzorów czy połączeń kolorystycznych, co dobitnie wskazuje na docelowe przeznaczenie. Jedynym, bardzo niewielkim detalem cieszącym oko jest metalowa wstawka z logo producenta na samym przodzie w prawym, dolnym rogu. Każdy portfel prezentuje się bardzo stylowo i zwraca na siebie uwagę otoczenia stonowaną, minimalistyczną stylistyką, do jakiej dąży coraz więcej producentów. Firma Rovicky zdaje się być dla innych marek niedoścignionym wzorem, o czym codziennie przekonuje się wielu klientów z całej Polski.

Praktyczne walory użytkowe portfeli Rovicky

Firma Rovicky, projektując swoje portfele męskie, zwraca uwagę przede wszystkim na to, by wykonane przez nią wyroby były jak najbardziej ergonomiczne. Każdy portfel firmy Rovicky posiada także niezbędne cechy, takie jak funkcjonalność użytkowania. Mężczyźni cenią sobie praktyczne walory każdej części garderoby i galanterii, o czym producent doskonale wie. Duża liczba wewnętrznych przegródek zapewnia miejsce dla wielu kart, zaś na banknoty i monety producent przewidział kieszeń oraz bilonówkę, które to jednocześnie nie wypychają portfela i nie zwiększają nadmiernie jego grubości. Niektóre wersje posiadają także przezroczyste okienka na plastikowe dokumenty i zdjęcia oraz umieszczony wewnątrz zamek błyskawiczny, umożliwiający schowanie prywatnych notatek. W większości modeli firma Rovicky zastosowała bardzo bezpieczne zapięcie na mocny zatrzask majacy za zadanie chronić ważną zawartość portfela.

Już dziś wybierz najlepszą propozycję dla siebie z naszego sklepu internetowego, która będzie towarzyszyć Ci każdego dnia! Gwarantujemy, że portfel męski Rovicky to idealny wybór, jeśli poszukujesz akcesorium funkcjonalnego, a przy tym stylowego.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel