Darmowa dostawa od 50,00 zł

Portfele Rovicky

( ilość produktów: 134 )

Przy wyborze niektórych rzeczy osobistych szczególnie zwraca się uwagę nie tylko na ich funkcjonalność, ale również na wygląd przedmiotu i jakość wykonania. Nie ulega wątpliwości, że do tej grupy można zaliczyć portfele, które muszą - a przynajmniej powinny - prezentować się elegancko niezależnie od sytuacji. Portfele skórzane Rovicky już od lat stanowią jeden z częstszych wyborów w naszym sklepie. Ich wysoka jakość, w połączeniu z elegancką i nowoczesną klasyką świetnie uzupełnia każde zestawienie. Zapraszamy do obejrzenia portfeli Rovicky, cena których w naszym sklepie jest niezwykle atrakcyjna, i na własne oczy przekonaj się o ich jakości. 

Uzupełnij swoje stylizacje portfelami Rovicky

Każda firma ma pewne cechy, wyróżniające je na tle innych producentów. Nie inaczej jest z marką Rovicky. Portfel skórzany tej firmy odznacza się klasycznym designem, który warto dopasować do eleganckich ubrań. Ich galanteria sprawdzi się wyśmienicie w towarzystwie męskiego czy damskiego garnituru, doskonale uzupełnią damską torebkę ze skóry lub męską teczkę. Rovicky to producent premium, nie dziwi zatem użycie we wszystkich portfelach tej marki jedynie skóry naturalnej o podwyższonej jakości. Każdy model posiada typową dla skóry fakturę i załamania, które nie pozostawiają wątpliwości - właściciel portfela skórzanego Rovicky to osoba przywiązana do produktów z najwyższej półki. Producent zdecydował się na ofertę, uwzględniającą wyłącznie klasyczne kolory, czyli głęboka czerń oraz kilka odcieni stonowanego brązu, które uzupełnią bardziej swobodne stylizacje. Dostępna w niektórych modelach czerwień doskonale podkreśli damskie sukienki balowe oraz stylizacje randkowe. Rovicky to także synonim minimalizmu, co widać po prostych formach, pozbawionych nadmiernej ilości przeszyć czy dodatków. Jedynym detalem jest metalowe logo, podkreślające ekskluzywność produktu.

Praktyczne portfele marki Rovicky na wyciągnięcie ręki

Wszystkie modele portfeli Rovicky w naszym sklepie internetowym online są potwierdzeniem przywiązania firmy do kwestii jakości i wykonania. Dla producenta niezwykle ważna się wytrzymałość toteż zdecydowano się użyć skórę naturalną z wysokiej półki, która zapewnia wieloletnie użytkowanie bez obaw o przetarcia czy zadrapania, zaś mocne szwy i bardzo trwałe łączenia nie pozwolą portfelowi Rovicky na rozwarstwienie. Firma zadbała także o praktyczne wnętrza projektowanych portfeli. Wszystkie modele wyposażone są w dużą liczbę przegródek na dokumenty oraz karty bankomatowe, a także na wizytówki czy banknoty, oferując tym samym w każdym przypadku wystarczającą ilość miejsca na co dzień. Egzemplarze dostępne w naszym sklepie posiadają bardzo mocne zapięcia, zapewniające bezpieczeństwo wartościowej zawartości. Przejrzyj naszą ofertę, poznaj świat marki Rovicky i wybierz portfel, który spełni Twoje oczekiwania.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel