Darmowa dostawa od 50,00 zł

Portfele Pierre Andreus Męskie

( ilość produktów: 3 )

Gdy mowa o portfelach męskich, zawsze obstajemy przy naszym, oczywistym wyborze - naturalna skóra bydlęca to materiał stworzony do tego typu akcesoriów. Dlaczego? Przede wszystkim, jest bardzo elegancka. Poza tym jednak charakteryzuje się świetną wytrzymałością na uszkodzenia i zarysowania. Z myślą o miłośnikach skóry bydlęcej, przygotowaliśmy męskie portfele firmy Pierre Andreus.

Pierre Andreus to portfel męski na lata

Portfele męskie Pierre Andreus są szyte z naturalnej skóry bydlęcej. Dzięki elastyczności i trwałości tego materiału, wyroby marki są niezwykle wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia. Portfel męski Pierre Andreus nie pęka na w rogach i na krawędziach, nie zużywa się także w punktach zgięcia - a to wszystko dzięki umiejętnej obróbce skóry bydlęcej. Z całą pewnością gadżet ten wytrzyma wiele lat intensywnego użytkowania.

Męskie portfele Pierre Andreus składają się z trzech warstw. Wierzchnia to - oczywiście - skóra. Pod nią znajduje się miękka podszewka, dodająca portfelowi sztywności. Na samym dole natomiast znajduje się warstwa zabezpieczająca RFID. Jej zadaniem jest chronić Cię przed kradzieżą pieniędzy z kart płatniczych z opcją płatności zbliżeniowe.

Projektując swoje męskie portfele, Pierre Andreus kieruje się przede wszystkim minimalizmem. Producent sięga po sprawdzone, klasyczne designy, które przypadną do gustu każdemu mężczyźnie - niezależnie od wieku. Każdy portfel męski Pierre Andreus jest pakowany w eleganckie pudełko, dzięki czemu są one idealnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel