Darmowa dostawa od 50,00 zł

Portfele Money Kepper Męskie

( ilość produktów: 5 )

Jaki powinien być idealny męski portfel? Chociaż upodobania są różne, pewne kwestie nie podlegają dyskusjom. Przede wszystkim - wytrzymałość to podstawa. Doskonale wiemy, że wielu Panów zabiera swoje portfele do pracy, w podróże oraz inne wypady. Kolor portfela i jego budowa nie jest tak ważne jak to, aby nie rozpadł się w rękach po kilku tygodniach użytkowania. Dlatego właśnie wzbogaciliśmy naszą ofertę o skórzane portfele męskie Money Kepper.

Money Kepper - i pieniądze są bezpieczne!

Money Kepper to producent bardzo wytrzymałych portfeli, które zostały wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej. Marka sięga po sprawdzone, znane i lubiane fasony. Portfele męskie Money Kepper to skórzane gadżety, w których schowasz nie tylko pieniądze, ale też prawo jazdy, dowód rejestracyjny samochodu oraz inne ważne dokumenty. 

Skórzany portfel męski Money Kepper to akcesorium niezwykle uniwersalne. Prostota wyrobów tej firmy sprawia, że przypadają do gustu każdemu mężczyźnie. Zdobienia portfeli Money Kepper ograniczają się do dyskretnego logo producenta na froncie. Reszta uroku akcesorium tkwi w niezwykłej teksturze naturalnej skóry licowej.

Money Kepper to gwarancja, że Twój portfel męski posłuży ci przez wiele lat. Każdy egzemplarz został uszyty z dużą starannością o każdy najmniejszy szczegół. Money Kepper wszystkie swoje portfele męskie pakuje w eleganckie opakowania z logo producenta. Jeżeli nie możesz znaleźć żadnego dobrego pomysłu na prezent dla męża, ojca, dziadka lub innego ważnego w Twoim życiu mężczyzny - już go masz!

pixelpixelpixelpixelpixelpixel