Darmowa dostawa od 50,00 zł

Aktualności

Ciekawe skórzane akcesoria
Wyroby ze skóry kojarzone są z luksusem. Z tego powodu materiał ten jest wykorzystywany do produkcji wielu akcesoriów, które ułatwiają przenoszenie różnorodnych przedmiotów codziennego użytku. Są one nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale także bardzo eleganckie. W dzisiejszym wpisie więc przedstawimy kilka ciekawych i niestandardowych wyrobów ze skóry.
Czytaj więcej
Portmonetka czy portfel - czym się różnią?
Moda zazwyczaj dostosowuje się do aktualnych potrzeb. Niegdyś wszyscy nosili torby, które przypominały dzisiejsze portmonetki. Później panowało przekonanie, że taki rodzaj akcesorium jest zarezerwowany dla kobiet, panowie natomiast preferowali portfele. Dzisiaj podziały te nie są już kultywowane. Oba warianty są dostępne w sklepach - i to w różnych wersjach. Jednak niektórzy mogą nie zdawać sobie sprawy z tego, czym one właściwie się różnią. Dlatego w dzisiejszym wpisie dokładnie wytłumaczymy różnicę między portmonetką a portfelem.
Czytaj więcej
El Forrest - portfele dla faceta z klasą
Portfel, tak samo jak silnik samochodowy, pokazujemy raczej rzadko - a jednak są to rzeczy, bez których ani rusz. Mężczyźnie, któremu zależy na eleganckim wyglądzie, nie wypada trzymać monet, kart i kluczy w jednej kieszeni. Tradycyjne portfele pozwalają na umieszczenie w nich wielu drobiazgów za cenę nieestetycznie wypchanej kieszeni. Natomiast zabranie ze sobą torby nie zawsze okaże się wygodną alternatywą. W tym artykule przedstawimy kolekcję El Forrest, czyli ekskluzywne portfele męskie, które swoją ceną oraz wytrzymałością przyciągną nie jednego faceta.
Czytaj więcej
Duży portfel czy mała torebka?
Od kilku sezonów na szczytach galanteryjnych dodatków królują duże portfele. Problem pojawił się z chwilą, gdy po kilkunastu latach na wierzch wybiegów wypłynęły małe i miniaturowe torebki.
Czytaj więcej
Duży czy mały - jaki portfel na co dzień?

Damski portfel to jeden z elementów garderoby, który stanowi nie tylko świetny dodatek do outfitu, ale również funkcjonalny przedmiot codziennego użytku. Obecnie dostępne na rynku portfele można podzielić na dwa rozmiary - małe i duże. Która z opcji będzie najlepsza dla Ciebie?

Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixelpixelpixel