Darmowa dostawa od 50,00 zł

Andrus

( ilość produktów: 1 )

Nie wszystkie produkty muszą się wyróżniać – wśród dodatków często doceniany jest klasyczny styl. Takie właśnie są portfele skórzane marki Andrus. Kiedy na świecie szaleje moda na mocne kolory i designerskie wzory coraz trudniej znaleźć produkt, którego wygląd będzie prosty i ponadczasowy.

Portmonetki mają ładne kolory, które podkreślają fakturę skóry. Na większości jedynym elementem dekoracyjnym jest niewielkie logo firmy, czasem pojawia się ozdobny szew, dlatego całość prezentuje się bardzo elegancko. Praktycznie wykonane wnętrze pozwoli utrzymać porządek.

Chociaż w portfelach skórzanych tej marki nie ma niestandardowych krojów, to w kolekcji jest dużo różnorodnych fasonów, dzięki temu każdy znajdzie odpowiedni produkt dopasowany do oczekiwań. Dostępne są zarówno w poziomej, jak i pionowej orientacji.

Galanteria produkowana jest ręcznie z wysokogatunkowej skóry. Firma stawia na jakość materiałów i precyzję wykonania, dzięki temu ich wyroby są trwałe i będą służyły przez wiele sezonów.

Zastanów się, czego konkretnie potrzebujesz, czy dużej kieszeni na monety, czy poręcznej ochrony na karty i dokumenty i poznaj markę Andrus, która pomoże spełnić te oczekiwania.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel