Darmowa dostawa od 50,00 zł

Pierre Cardin

( ilość produktów: 836 )

Popularność tej marki jest nieprzypadkowa. Kolekcja Pierre Cardin jest niezwykle zróżnicowana. Otwierając dom mody w 1950 roku, francuski projektant miał plan – połączyć modę z funkcjonalnością. Osiągnął sukces i dzisiaj jego projekty to estetyka w casualowym stylu.

Jest tu wszystko, co przyda się w codziennym życiu – torby, portfele, paski, rękawiczki, a nawet walizki! Produkty dostępne są w wielu kolorach i wzorach, w formie nowoczesnych albo klasycznych krojów. Ta różnorodność sprawia, że jeżeli cenisz jakość wyrobów, to na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie model.

Marka stawia na produkty skórzane, zarówno te pochodzenia naturalnego, jak i ekologiczne.

Wzornictwo portfeli i toreb jest bardzo oryginalne – geometryczne kształty, kwiatki, paski oraz tłoczone zdobienia. Nie trudno znaleźć tutaj produkt, który będzie idealnie pasował do charakteru właściciela i do okoliczności. Na wycieczkę, na miasto – nie ma okazji, do której nie dopasujesz dodatków od Pierre Cardin!

Jeżeli cenisz sobie podobne motywy i faktury, to w prosty sposób skompletujesz zestaw akcesoriów stworzony z tej marki. Próbujesz do ulubionych skórzanych rękawiczek dopasować wygodną shopperkę – nic trudnego. Ten katalog jest pełen możliwości!

pixelpixelpixelpixelpixelpixel