Darmowa dostawa od 50,00 zł

Stefania

( ilość produktów: 11 )

Polski producent galanterii – Stefania – to klasyczna elegancja. Tworzy skórzane dodatki, głównie teczki i portfele o bardzo oficjalnym wyglądzie, które idealnie nadają się do pracy albo na ważne spotkanie. Marka stawia na estetykę, ewentualne zdobienia są wyszukane, dlatego korzysta np. z kryształków Swarovskiego.

W ich projektach widać, że cenią walory skóry, a szczególnie jej fakturę, która jest uzależniona od sposobu wyprawienia. Dominują standardowe kolory, ale marka ma w ofercie produkty w prawie stu odcieniach.

Oprócz szykownego wyglądu zadbano też o to, żeby produkty przede wszystkim dobrze służyły właścicielowi. Te w stylu aktówki mają wewnątrz praktyczne przegródki, które ułatwiają utrzymanie porządku.

W skórzanych teczkach i portfelach zamontowane są metaliczne klamry i zapięcia, co dodaje ekskluzywnego designu. Produkty mają prosty, wręcz symetryczny krój, wyraźne mocne szwy i są wykonane z wysokiej klasy materiału – to kwintesencja biznesowego stylu.

Wyroby marki Stefania są dobrym uzupełnieniem formalnej stylizacji, a trwałość naturalnych materiałów sprawia, że będą dobrze wyglądać przez długie lata.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel